Патріотичне виховання

Результат пошуку зображень за запитом "патріотичне виховання"
    Важливим виховним напрямком бібліотеки визначено громадсько-патріотичне виховання, яке базується на формуванні першооснов національної свідомості , а саме розуміння своєї приналежності до нації, любові, поваги до національного характеру: почуття любові до України, свого народу, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, історії, традицій, вболівання за майбутнє України.
Патріотичне виховання здійснюється за допомогою різноманітних форм роботи, які приурочені до визначення історичних, державних свят і подій в Україні.
До визначення державних свят у бібліотеці оформляються тематичні полиці та ілюстраційні стенди « Крути, Крути…», «Україна єдина», «Дзвони Чорнобиля», «Крізь віки з іменем», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» та інші. Особлива увага при діляється популяризації літератури з історичного минулого України, проводяться літературні огляди, інформаційні години, вікторини. (Додаток 1)
Національно-патріотичне виховання молоді ведеться на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність та територіальну цілісність  України, формуванням толерантного ставлення до інших культур і традицій.

Події, що тривають на Сході нашої країни, змушують більш зважено та відповідально ставитися до військово- патріотичного виховання. Саме бібліотекар повинен сприяти чіткому усвідомленню громадянської позиції учнів через масові заходи, адже інформація найкраще засвоюється та запам'ятовується тоді, коли її пропустити крізь власні емоції. Велике враження на дітей справила зустріч з волонтером нашого селища «Стан душі – волонтер».
З метою формування у підростаючого покоління шанобливого ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни було проведено урок пам'яті біля шкільного стенду « Працівники школи – учасники Великої Вітчизняної війни»; оформлено книжково- тематичну полицю «Дорогами війни», ілюстраційно-документальний стенд « Вшануємо земляків – воїнів».

Комментариев нет:

Отправить комментарий